produkty akadémie čínskej metafyziky

Kniha 64 hexagrams and 60 Jia Zi pillars for BAZI

Kniha je určená pre praktikov feng shui a techník časovania

  • Je k dispozícii na predaj v priamo na Amazone.

Kniha je v anglickom jazyku.

Ide o jedinečné kompendium, ktoré slúži ako ideálny zdroj pre praktizujúcich v rôznych oblastiach čínskej metafyziky - ako sú Feng Shui, Xuan Kong Da Gua, I Ching, BAZI a ZERI - techniky výberu dátumu. Je to ľahko použiteľná príručka, ktorá obsahuje všetky informácie v jednom zväzku, a tak študentom, praktikom alebo majstrom predstavuje fakty, ktoré sú kompaktné a po ruke, bez potreby zdĺhavého hľadania v rôznych referenčných tabuľkách.

Tento materiál bol dôkladne spracovaný tak, aby poskytol informácie o 64 hexagramoch Gua: ich vzťah k nebeským kmeňom a zemským vetvám, vzťahy Na Yin, pozícia hexagramu na kompase Xuan Kong Da Gua Luo pan, mimo koncepcie Gua, popis hexagramov a prvkov Na Yin, Gua Qi - prvky hexagramov, Gua Yun - priaznivé cykly hexagramov, analýza každého hexagramu - ako sú vzťahy HETU a LUO SHU, Stret a kombinácia pilierov, koncepcia siedmich hviezd atď.

Starobylá prax je teraz zhustená do ľahko stráviteľných informácií, ktoré spájajú komprehenzívne vizuálne zobrazenie a textové popisy.

Ďakujem všetkým Bytostiam, ktoré mi pomáhali pri tvorení za pomoc.

Verím, že poslúži k prospechu.
Norbert Synčák

Pár slov o mne


Svoj život som zasvätil poznávaniu filozofie a podstaty „Univerzálnych princípov Života“.

Vidím, cítim a vnímam, že za povrchom vonkajšej skutočnosti rozmanitých javov sa skrýva jedna spoločná
UNIVERZÁLNA PODSTATA.

Aktívne sa už viac ako 30 rokov venujem jej štúdiu aj výuke v oblastiach ako sú:

ČÍNSKA METAFYZIKA (feng shui, čínska medicína, qi gong, taiji, čínska astrológia BAZI, techniky časovania udalostí ZERI, Yijing...),

HERMETICKÁ FILOZOFIA (posvätná geometria, sakrálna architektúra, astrológia, alchýmia, kabala, religionistika, história, filozofia, metafyzika...)

OSOBNOSTNÝ ROZVOJ (aplikácia princípov v každodennom živote, práci, vnútornom rozvoji človeka...)

Svoje znalosti som rozvíjal a naďalej dopĺňam štúdiom u skvelých učiteľov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí (Čechy, Malajzia, Čína, Anglicko, Amerika, Kanada, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Švédsko...).

Bude mi potešením spoločne s mojou úžasnou manželkou Judit s vami zdieľať „poklady múdrosti starých majstrov“ na spoločnej CESTE POZNÁVANIA.

Norbert Synčák
zakladateľ Akadémie čínskej metafyziky

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


© Akadémia čínskej metafyziky

obchodné podmienky  | ochrana osobných údajov | mapa webu