Čínska medicína poradenstvo

Pre podporu samoregeneračných síl organizmu.

Konzultácie a poradenstvo pre obnovenie konštitučnej rovnováhy človeka

Od júna 2012 je otvorená konzultačná prax zameraná na podporu samo regeneračných síl organizmu a vnútornej integrity človeka, ktorá vychádza zo znalostí taoistickej vnútornej alchýmie a konštitučných princípov nebeských kmeňov a zemských vetiev.

Konzultácie sú zamerané na diagnostiku individuálnych tendencií k narušeniu rovnováhy organizmu na úrovni fyzickej, energetickej, emocionálnej, mentálnej a spirituálnej, ktoré vychádzajú z konštitučných vlastností človeka. S využitím podrobných výpočtov (aplikované techniky tradičného BAZI) spolu s vnímaním aktuálneho stavu pulzov a zmapovaním životnej cesty človeka nachádzame korene nerovnováhy a vytvárame prognózu ich vývoja v čase.

Tak pre prevenciu ako aj podporu obnovenia už stratenej rovnováhy organizmu používame všetky dostupné techniky a nástroje vychádzajúce zo znalostí klasickej čínskej medicíny, okrem iného aj individuálne cielenú úpravu životosprávy, stravovania, regeneračných cvičení qi gong, bylín a pod.

Konzultácie sú určené výhradne pre ľudí, ktorí majú záujem aktívne sa podieľať na svojom raste cestou životom a hľadajú podporu a pomoc pre opätovné získanie rovnováhy. Je vhodná ako prevencia aj nástroj pre riešenie chronických dlhodobých problémov človeka. Osobné stretnutia v trvaní cca 1 hodiny prebiehajú zväčša 2 krát za mesiac. Celkový počet spoločných stretnutí závisí od závažnosti aktuálneho stavu organizmu (pri náročnejších stavoch býva potrebných aj niekoľko mesiacov).

Cena za konzultácie a poradenstvo


 • Úvodné konzultačné sedenie
  50 €
 • Každé ďalšie konzultačné sedenie
  35 €

Ako postupovať pri objednávaní konzultácií?


 • V prípade záujmu nás môžete kontaktovať mailom na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 • Odporúčame, aby ste si rezervovali aspoň tri termíny, nakoľko zväčša býva naša kapacita plne vyťažená na najbližšie 4 až 8 týždňov vopred. Ak si rezervujete len jeden termín, tak Vám pri sedení budeme vedieť poskytnúť ďalší až opäť za dlhú dobu a tým sa výrazne znižuje účinok na podporu Vašej regenerácie. Optimálne intervaly sú každé dva týždne. Odporúčame absolvovať minimálne aspoň 5 spoločných sedení počas ktorých pevne veríme, že pomôžeme podporiť Váš organizmus na zlepšenie Vášho stavu.

Ak sa Vám čokoľvek zmení ohľadne možnosti Vašej dohodnutej návštevy, budeme veľmi povďační v mene všetkých, ktorí čakajú na voľný termín ak nám to oznámite čo najskôr, ako o tom budete vedieť, aby sme sa mohli pokúsiť pomôcť ďalším záujemcom. Za to Vám vopred ďakujeme 😊

Norbert Synčák a JuDita Synčáková


Kontaktné miesto na konzultácie

Chryzantémova 15
Nitrianske Hrnčiarovce

rezervácia termínov

Prehľad najbližších voľných termínov na konzultácie a poradenstvo Nitrianske Hrnčiarovce


Vysvetlivky k termínom:


 • Ak vidíte dátum a čas s textom voľné, tak uvedený termín si môžete rezervovať ak nám napíšete mail na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 • Ak vidíte symbol xxx tak v tom čase nie sú konzultácie dostupné.

 • Ak máte záujem objednať sa ako dvojica na rovnaký čas, tak pozerajte vždy začiatočnú celú hodinu a voľné políčko za ňou (napríklad 10:00 a 10:15 a pod.). Tým môžete prísť na rovnaký čas a budeme sa Vám venovať spoločne.© Akadémia čínskej metafyziky

obchodné podmienky  | ochrana osobných údajov | mapa webu