Partnerská affiliate spolupráca

Oslovil Vás projekt aktivít Akadémie čínskej metafyziky?

Máte chuť stať sa partnerom Akadémie a podielať sa na partnerskom províznom affiliate predaji všetkých služieb a produktov, ktoré sú v e-shope?
VITAJTE V PARTNERSKOM províznom AFFILIATE PROGRAME

Tento partnerský program je určený na propagáciu kurzov naživo aj online v rámci vzdelávacích aktivít Akadémie čínskej metafyziky, s.r.o.

Propagáciou môžete získať 15% provízie z predaja všetkých produktov.

Ako postupovať?

Zaregistrujte sa na stránke https://eshop.metatron.sk/p/affiliate

Ako to celé funguje?

  1. Návštevník vášho webu, čitateľ vášho mailu, či blogu príde na našu stránku. Zaujme ho niektorý z kurzov. Prihlási sa na kurz naživo alebo si zakúpi online prístup k videám.
  2. Vy dostanete odmenu za „odporúčanie“. Nič priamo nepredávate. O všetko sa stará náš systém.
  3. Zákazník nakúpil za bežnú cenu. Ani nevie, že máte províziu.

Dôležité je, aby Váš kontakt klikol na baner alebo odkaz s vašim jedinečným affiliate odkazom.


ZÁKLADNÉ POJMY K AFFILIATE PROGRAMU:

Affiliate spolupráca - je spolupráca, kedy propagujete produkt niekoho iného a získavate za to províziu. Je to win-win-win vzťah, pretože zákazník získava kvalitný produkt, vy ako affiliate partner získavate províziu a predajca získava predaj produktu.

Affiliate program – partnerský program, ktorý monitoruje počet klikov a uskutočnených predajov cez váš jedinečný affiliate odkaz/link
Affiliate odkaz -  je link webovej stránky, na ktorú chcete odkázať ľudí, aby si zakúpili daný seminár.
Reklamná kampaň - je balík, ktorý zahŕňa váš jedinečný affiliate link na propagáciu vybraného semináru, v ktorom nájdete aj marketingové nástroje a podporu predaja - bannery, textové správy alebo emaily.

Provízia z predaja - je provízia, ktorú získate z predaja zákazníka, ktorý klikol na váš affiliate odkaz vo forme baneru alebo linku v mailovke, článku alebo na FB a náš program ju tak zaznamenal. Provízia z predaja sa vypláca raz do mesiaca a to 15steho v nasledujúcom mesiaci ak výška provízie presiahne 30 eur. Ak ste napríklad za mesiac august dosiahli províziu 18 eur, tak sa vám presunie a pripočíta sa k provízii z ďalšieho mesiaca. Ponúkame províziu z predaja vo výške od 15% do 30% z ceny seminárov.

V prípade ďalších otázok píšte alebo volajte:

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

0902 904 243© Akadémia čínskej metafyziky

obchodné podmienky  | ochrana osobných údajov | mapa webu