Techniky lietajúcich hviezd

Balík Lietajúce hviezdy I+II+III+IV

priamo u vás doma

výhodný balík série Lietajúce hviezdy

Informácie o seminári Xuan Kong Fei Xing alebo technika "Lietajúcich hviezd" patrí k obľúbeným postupom analýz.

Vychádza z teoretických postupov a filozofických princípov tradičného Feng Shui. Umožňuje popísať kvalitatívne vlastnosti konkrétneho priestoru a dynamiku ich premien v čase. Pomocou týchto techník máme možnosť diagnostikovať ako bude vplývať konkrétny priestor na jeho obyvateľov v aktuálnom čase a predvídať zmeny kvality priestoru v budúcnosti.

V cene kurzu sú zahrnuté študijné materiály v elektronickej podobe.

Môžu kvalitatívne premeny vlastností priestoru v čase vplývať na vaše životné udalosti?

Teória a princípy uchované v systéme tradičného Feng Shui Xuan Kong Fei Xing poukazujú na vzájomné previazanie našich životných udalostí a zmien, ktoré sa dejú v priestore v premenách kvalít času. Podľa tohto starobylého konceptu vlastnosti časopriestoru, v ktorom pobývame svojím telesným bytím potenciálne podmieňujú možnosti našej realizácie v hmotnom prostredí.

Pomocou pokročilých techník Xuan Kong Fei Xing máte možnosť naučiť sa predvídať a konkretizovať aké udalosti (zdravotné, finančné, pracovné, vzťahové a pod.) môžeme očakávať u konkrétnych obyvateľov, ktorí obývajú určitý priestor v určitom čase.

Ak sa naučíte predvídať možné problémy, zároveň dostávate k dispozícii účinný nástroj, ako sa pokúsiť zmenou členenia priestoru eliminovať možnosti ich prejavu a spustenia. Čo Vás na seminári čaká? Naučíte sa predvídať kedy môžu nastať aké problémové situácie u obyvateľov konkrétneho domu alebo bytu Zvládnete pokročilú interpretáciu významu 81 kombinácií lietajúcich hviezd Dozviete sa ako správne usporiadať interiér na základe premenlivých zmien v čase Dozviete sa, ktoré z možných vplyvov sa prejavia s väčšou pravdepodobnosťou na základe vlastností exteriéru a interiéru Naučíte sa techniky ako preventívne eliminovať problematické vplyvy tak aby sa neprejavili v živote ľudí Opäť uvidíte desiatky zaujímavých fotografií a obrázkov, ktoré budeme spoločne analyzovať Komu je seminár určený: Absolventom prvého seminára Xuan Kong Fei Xing, ktorí majú záujem o hlbšie porozumenie ako zmeny kvality času ovplyvňujú priestor a jeho obyvateľov Konzultantom Feng Shui, ktorí majú záujem prehĺbiť si svoje znalosti z problematiky autentických postupov tradičného Feng Shui Záujemcom o tematiku tradičného Feng Shui Interiérovým dizajnérom, architektom, poradcom v oblasti Feng Shui a nákupu a predaja realít Každému z Vás, kto plánujete kúpu bytu alebo stavbu rodinného domu.

Pár slov o mne


Svoj život som zasvätil poznávaniu filozofie a podstaty „Univerzálnych princípov Života“.

Vidím, cítim a vnímam, že za povrchom vonkajšej skutočnosti rozmanitých javov sa skrýva jedna spoločná
UNIVERZÁLNA PODSTATA.

Aktívne sa už viac ako 30 rokov venujem jej štúdiu aj výuke v oblastiach ako sú:

ČÍNSKA METAFYZIKA (feng shui, čínska medicína, qi gong, taiji, čínska astrológia BAZI, techniky časovania udalostí ZERI, Yijing...),

HERMETICKÁ FILOZOFIA (posvätná geometria, sakrálna architektúra, astrológia, alchýmia, kabala, religionistika, história, filozofia, metafyzika...)

OSOBNOSTNÝ ROZVOJ (aplikácia princípov v každodennom živote, práci, vnútornom rozvoji človeka...)

Svoje znalosti som rozvíjal a naďalej dopĺňam štúdiom u skvelých učiteľov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí (Čechy, Malajzia, Čína, Anglicko, Amerika, Kanada, Francúzsko, Nemecko, Izrael, Švédsko...).

Bude mi potešením spoločne s mojou úžasnou manželkou Judit s vami zdieľať „poklady múdrosti starých majstrov“ na spoločnej CESTE POZNÁVANIA.

Norbert Synčák
zakladateľ Akadémie čínskej metafyziky

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte ma kontaktovať

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.


© Akadémia čínskej metafyziky

obchodné podmienky  | ochrana osobných údajov | mapa webu